Webinar Davis Leer Strategieën
di 26 jan
|Webinar
Tijd en locatie
26 jan 2021, 20:00 – 21:00
Webinar
Over het evenement
Davis-counselor Irma Lammers vertelt in deze webinar over de Davis Leer Strategieën voor alle kinderen op de basisschool.
Hoe kan jouw school leren lezen zodanig aanbieden dat er geen leesprobleem ontstaat? De Davis® Leer Strategieën bekijken het lezen vanuit een andere manier dan de huidige leermethodes en is bedoeld voor gebruik in de hele groep. Een manier die voor alle kinderen voordeel kan opleveren. Slechte lezers worden goede lezers en goede lezers worden uitmuntende lezers.
De webinar is interessant voor iedereen die in het basisonderwijs werkt en op zoek is naar een methode die eenvoudige, praktische handvatten biedt om alle kinderen te ondersteunen tijdens het leren lezen en bij zelfregulatie.
Geef je op voor dit webinar bij Irma Lammers: helderopgelost@gmail.com